نمایش یک نتیجه

Hugemed
شنژن HugeMed شرکت توسعه فنی، LTD در ماه مه 2014 تاسیس شد، واقع در Luohu منطقه شنژن منطقه ای در استان شنزن کشور چین، Hugemed شرکت فناوری پیشرفته با شبکه ای کامل از تجهیزات پزشکی، تولید، فروش و خدمات پس از فروش. محصولات اصلی Hugemed عبارتند از ویدئو لارنگوسکوپ ها، صیقل دهنده های یکبار مصرف و استپلرهای آندوسکوپی الکتریکی و غیره. HugeMed همواره پیشرو در ساخت وسایل پزشکی جهانی است، ما می توانیم کامل ترین راه حل برای تجهیزات بیهوشی بیمارستان، اتاق اورژانس، ICU، پزشکی تنفسی، قلب و عروق، و غیره را ارائه دهیم

HugeMed دارای کارمندانی با بیش از 20 سال تجربه در زمینه تجهیزات پزشکی است که بیش از 80٪ آنها دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند. اکنون ما برای بسیاری از اختراعات ثبت نام کرده ایم که پایه محکمی برای توسعه پایدار و نوآوری های تکنولوژیکی ما گذاشته است.

محصولات Hugemed به طور دقیق مطابق استاندارد اروپایی CE و استاندارد SFDA ساخته شده و تمام ISO13485 و گواهینامه TUV آلمان را به دست آورده اند، هر قطعه قبل از فروش توسط سیستم QA / QC سختگیرانه ما تست خواهد شد تا اطمینان حاصل شود تمام محصولات تولید شده بالاترین استاندارد کیفیت در صنعت را دارا هستند.