لیزر مو های زائد در کلینیک زیبایی آیدیس

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد در کلینیک زیبایی آیدیس

لیزر موهای زائد، یکی از روش های جدید برای از بین بردن موهای زائد بدن است که در این مقاله قصد داریم به بیان توضیحاتی در مورد آن بپردازیم. پس برای آشنایی با لیزر موهای زائد و چگونگی عملکرد آن با ما همراه باشید:

 

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، بسیاری از روش های قدیمی، جای خود را به روش های نوین و نو پایی داده اند که بیشتر آن ها در جهت رفاه و آسایش بشر، به وجود آمده اند. همان طور که می دانید، سالهاست که روش های سنتی، راهکاری عمومی برای از بین بردن موهای زائد به شمار می رفتند. روش هایی که هر کدام از آن ها معایب و فواید زیادی داشتند. برخی از این روش های قديمی برای از بين بردن موهای زائد همچون، كرم ها و پودرهای موبر، تيغ های اصلاح، استفاده از موكن های خانگی، بند انداختن، استفاده از موچين ها، چسب های موبر، اسپری های موبر و … ساليان سال، برای از بين بردن موهای زائد، توسط مردم به كار می رفته اند.

لیزر موهای زائد قیطریه

اما از آنجايی كه بيشتر اين روش ها موجب از بين رفتن موقتی موهای زائد، مي شدند و پس از مدتی كوتاه، اين موهای زائد، دوباره رشد می كردند و همچنين به دليل دردناك بودن اكثر روش های فوق، روش جديدی با نام لیزر موهای زائد، اين روزها جايگزين راه های سنتی شده است. مركز تخصصی پزشكی و زيبايی آيديس، كه در خيابان فرشته ی تهران واقع شده است، از جديدترين متدهای علمی و دستگاه های فوق حرفه ای لیزر موهای زائد، استفاده می كند و از همين رو، يكی از بهترين مراكز پزشكی زيبايی شهر تهران نيز به شمار می رود.

لیزر موهای زائد

فواید لیزر موهای زائد:

همان طور كه می دانيد، لیزر موهای زائد، روشی علمی است كه با پيشرفت تكنولوژی، امروزه برای افراد مختلف، با طيف پوستی متفاوت قابل استفاده است و پس از چند مرحله درمان، منجر به كاهش محسوس موهای زائد، در بدن می شود. در روش لیزر با موهای زائد، احتمال زخمی شدن پوست بسيار كم تر از ساير روش های رايج است و از طرفی، زمان درمان آن نيز بسيار كم است. البته يكی ديگر از مزيت هايی كه لیزر موهای زائد را متمايز می كند، اين است كه نيازی به گذر زمان برای ديدن نتايج كافيست و بلافاصله نيز پوستی عاری از مو مشاهده می شود.

ناگفته نماند كه دوره ی از بين رفتن موهای زائد افراد، با توجه به ويژگی های منحصر به فردی كه پوستشان دارند، متفاوت است اما معمولا ٣ تا ٧ جلسه به طول می انجامد. روش لیزر موهای زائد، به دليل داشتن درد كمتر و كارايی بيشتر، محبوب ترين راه برای از بين بردن موهای زائد، به شمار می رود.

لیزر موهای زائد تجریش

بدون شک، لیزر موهای زائد، با از بين بردن موهای زائد بدن، موجب شفافيت پوست نيز می شود و از طرفی علاوه بر خلاصی از روش های مكرر و دردناک، اعتماد به نفس بالايی را هم به فرد منتقل مي كند و ديگر لازم نيست دائما نگران اين مشكل باشد و مي تواند به راحتی در زمان و هزينه های خود نيز، صرفه جويی كند. البته، شايد سوال شما اين باشد كه هزينه ی ليزر، به مراتب، بيشتر از ساير روش هاست و بنابراين صرفه جويی در هرينه ها بی معنی است، اما اين حقيقت انكار ناپذير است كه لیزر موهای زائد در دفعات بسيار كمتری تكرار می شود و از همين رو علاوه بر زمان، از هزينه های مكرر و هميشگی شما جلوگيری می كند.

لیزر موهای زائد الهیه

از طرفی اگر نكات بهداشتی پس از ليزر كاملا رعايت شود، اين روش كمترين آسيب را به بافت های پوست می زند و علاوه بر كم شدن درد، از بريدن پوست، حساسيت ها، عفونت ها، خراش ها، سوختگی ها و همينطور رشد موهای زائد زير پوستی نيز جلوگيری می كند.

از ديگر فوايد اين روش، می توان به اثر بخشی بر روی موهای تراشيده شده نيز، اشاره كرد. در اين روش نيازی نيست هفته ها موهای زائد خود را نتراشيد و منتظر رسيدن اولين زمان لیزر موهای زائد خود بمانيد. همچنين، يكی ديگر از نكات قابل توجه در زمينه ی لیزر موهای زائد اين است كه لیزر موهای زائد، بر روی بسياری از نقاط حساس بدن كه به دليل درد بيشتر و يا وجود مويرگ ها، توسط روش های قديمی قابل درمان نيستند و يا خطرهايی را با خود، به همراه دارند نيز، به راحتی و بدون درد قابل استفاده است و از اين رو اين روش، با اقبال عمومی بيشتری نيز، مواجه شده است.

البته اقداماتی هم قبل و بعد از لیزر موهای زائد، لازم است كه بايد برای گرفتن بهترين نتيجه، آن ها را به خوبی رعايت كرد. يكی از اين اقدامات، معاينه ی بيمار، توسط پزشک متخصص پوست است. برای از بين بردن موهای زائد، قبل از انجام ليزر، شرايط پوست بيمار به طور كامل در كلينيک آيديس، بررسی می شود و مواردی كه بيمار از چند هفته قبل بايد آن ها را رعايت كند نيز، به اطلاع بيمار می رسد. پس از لیزر موهای زائد نيز، اقداماتی توسط پزشک به بيمار تجويز می شود كه بايد مو به مو، آن ها را رعايت كند.

لیزر موهای زائد فرشته

در كلينيک تخصصی پزشكی و زيبايی آيديس، لیزر موهای زائد، در موارد زير امكان پذير است و خدمات بسيار مناسبی در اين زمينه ها، ارائه می گردد:

– لیزر موهای زائد کل بدن
– لیزر مو های زائد پا
– لیزر موهای زائد دست ها
– لیزر مو های زائد بيكينی
– لیزر موهای زائد خط بيكينی
– لیزر موهای زائد پشت لب
– لیزر موهای زائد زير بغل
– لیزر موهای زائد ران پاها
– لیزر موهای زائد چانه
– لیزر موهای زائد ساعدها
– لیزر موهای زائد ساق پاها
– لیزر موهای زائد كل صورت
– لیزر موهای زائد خط باسن
– لیزر موهای زائد زير بغل ها و بيكينی
– لیزر موهای زائد گودی کمر
– لیزر موهای زائد پشت گردن
– لیزر موهای زائد خط ناف
– و…

در کلینیک زیبایی آیدیس از بهترین و به روزترین دستگاه های لیزر دایود موهای زائد از نظر تکنولوژی بهره گرفته می شود.

اگر در محله های فرشته، محمودیه، الهیه، پارک وی، ولنجک، قیطریه، تجریش، دربند، دزاشیب، باغ فردوس، چیذر، اختیاریه، امانیه و اطراف فرشته هستید برای شما تخفیف ویژه ای در نظر گرفته شده است.

بدون شک، استفاده از جديدترين تكنولوژي هاي روز دنيا، تحت نظر متخصصان برتر كشور، در كلينيک تخصصی پزشكی و زيبايی آيديس، موجب محبوبيت روز افزون اين مكان شده و خدماتی همچون، لیزر موهای زائد بدن نيز، در كلينيک آيديس، به بهترين شكل ممكن، برای مراجعين محترم، فراهم گشته و رضايت اين عزيزان را به همراه داشته است.

لیست قیمت لیزر موهای زائد در کلینیک زیبایی آیدیس

ناحیه بدنقیمت ( هزار تومان )
کل بدن۴۵۰
کل پا۲۰۰
کل دست۱۴۰
بیکینی۵۰
خط بیکینی۲۵
پشت لب۲۵
زیر بغل۵۰
ران پا۱۳۰
چانه۲۵
ساعد ها۸۰
ساق پا۱۳۵
کل صورت۷۰
خط باسن۳۵
زیر بغل و بیکینی کامل۱۲۰
گودی کمر۴۰
پشت گردن۳۰
خط ناف۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *